wing foil szkolenia

Wing foil to nowość w świecie sportów wodnych, łączy w sobie cechy: kitesurfingu, windsurfingu oraz foilboardingu. Jeśli masz już jakieś doświadczenia z pływania na kajcie lub windzie będzie Ci dużo łatwiej opanować pływanie na wingu. Konstrukcja Winga (skrzydła) to kombinacja cech latawca do kitesurfingu oraz żagla windsurfingowego.

Wing jest pompowany, dzięki czemu podobnie jak kajt jest lekki oraz posiada bom, który można znaleść w pędniku do windsurfingu. Deska do winga pod dnem posiada hydroskrzydło (foila), za pomocą którego deska wynurza się z wody osiągając lewitację.
Aby postępy były szybkie i bezpieczne:
nauka wing foil jest podzielona na 3 etapy: WPROWADZENIE (2h), LEWITACJA (2h), FUZJA (4h)

Szukasz nowej zajawki na wodzie? Kurs wing foil jest właśnie dla Ciebie! Rezerwuj już teraz!

Poziom I
Wprowadzenie

Nauczysz się sterowania wingiem, przygotować sprzęt, technikę obracania winga na głębokiej wodzie. Poznasz zasady bezpieczeństwa. Opanujesz generowanie mocy. Po tym etapie będziesz w stanie pływać prawym i lewym halsem na desce wypornościowej.


560zł (280zł/h)

440zł/os (220zl/h/os)
2h

Poziom I+II
Lewitacja

Zaczynamy pływanie na foilu za motorówką (wake foil to najszybsza metoda nauki lewitacji). Jeśli pływałeś już wcześniej na foilu z kajtem lub na windzie można pominąć ten etap i przejść dalej.


1040zł (260zł/h)

800zł/os (200zl/h/os)
4h

Poziom I+II+III
Fuzja

Pływanie na kompletnym zestawie WING FOIL. Ostatni etap to połącznie wcześniej uzyskanych umiejętności. Ten kurs skupia się na nauce generowania mocy wingiem przy jednoczesnym wprowadzaniu deski w lewitacje.


1920zł (240zł/h)

1440zł/os (180zl/h/os)
8h

1 GODZINA
Poza kursem

Lekcja indywidualna lub grupowa (max 2 osoby). Oferujemy możliwość wykupienia pojedynczej godziny z instruktorem w celu doskonalenia lub odświeżenia sobie umiejętności.


300zł

240zł/os
1h

wing foil wypożyczalnia