kursy windsurfingu półwysep helski

windsurfing szkolenia

Nauka windsurfingu na poziomie podstawowym jest bardzo prosta. Już podczas pierwszej lekcji złapiesz wiatr w żagiel i popłyniesz na desce! Nauka windsurfingu nie wymaga dużej siły wiatru, dzięki czemu lekcje mogą odbywać się codziennie. Kursy windsurfingu to oferta dla każdej grupy wiekowej, szkolimy od 5 roku życia, a górna granica wiekowa nie istnieje. 

Pierwsze kroki masz już za sobą? Jeśli chcesz kontynuować naukę, wybierz kurs windsurfingu zawierający liczbę godzin jaką potrzebujesz spędzić na wodzie, a my program szkolenia dopasujemy do Twoich umiejętności.
Nasz szkoła windsurfingu używa między innymi żagli renomowanej firmy GOYA oraz deski legendarnego Fanatica.

Złap z nami wiatr w żagiel i rezerwuj kurs windsurfing już teraz!

windsurfing
Poziom I

Na początku etapu szkolenia uczymy się określania kierunku wiatru, taklowania sprzętu do zaczynamy zajęcia na wodzie. Ćwiczymy utrzymywaniu równowagi na desce, pływanie w półwietrze w obu kierunkach i robimy zwroty na wiatr.


450zł (150zł/h)

345zł/os (115zl/h/os)
3h

windsurfing
Poziom I+II

Drugi etap kurs to usystematyzowanie umiejętności z etapu pierwszego, nauka ostrzenia i odpadania oraz pływanie wszystkimi kursami względem wiatru. Nauka właściwego zwrotu z wiatrem i na wiatr.


1160zł (145zł/h)

880zł/os (110zl/h/os)
8h

windsurfing
Poziom I+II+III

Podczas 3 poziomu kursu podejmujemy próby startu z plaży, pływamy bez miecza z większym pędnikiem i pływamy w trapezie. Robimy zwrot helikopter przez sztag i zaczynamy naukę wejścia w ślizg i pływania w footstrapach.


2240zł (140zł/h)

1600zł/os (100zl/h/os)
16h

windsurfing
Pojedyncza sesja

Potrafisz pływać ale brak ci pewności siebie lub chciałbyś podszkolić konkretną umiejętność? Możesz skorzystać z pojedynczej lekcji (1h) aby nauczyć się tego czego jeszcze nie umiesz.


170zł

130zł/os
1h
kursy windsurfingu półwysep helski

windsurfing wypożyczalnia