Kitesurfing szkolenia

Podstawowy kurs kitesurfingu podzielony jest na 4 poziomy, każdy składa się z 4 godzin. Do zrealizowania pełnego kursu potrzebujemy minimum 4 wietrzne dni. Podczas jednego dnia możesz szkolić się  przez maksimum 4h  w dwóch blokach lekcyjnych po 2h. Nauka kitesurfingu jest wbrew pozorom łatwa i szybka, większość kursantów po ukończeniu pełnego kursu jest zdolna do samodzielnego pływania. Marzysz o tym aby ujarzmić żywioł i wzbić się w powietrze z deską na nogach? Wybierz swój kitesurfing kurs i rezerwuj już teraz!

  • Jeśli pierwsze kroki masz już za sobą i chcesz się doszkolić wybierz kurs, który odpowiada ilości godzin jakie chcesz spędzić na wodzie a my zajmiemy się Twoimi postępami.
  • Jesteś już samodzielnym kitesurferem, chcesz nauczyć się skakać i robić inne ewolucje? Zapraszamy na LEKCJE FREESTYLE.
  • Pływanie z latawcem po falach? W naszej ofercie znajdują się LEKCJE STRAPLESS czyli pływanie na desce kierunkowej bez strapów.
  • Lewitacja nad wodą na desce z hydroskrzydłem? Koniecznie sprawdź ofertę LEKCJI FOILBOARD.

     

wave-black

Bezpieczny Start
Poziom I

Na pierwszym poziomie szkolenia poznajemy sprzęt, zasady bezpieczeństwa, teorię okna wiatrowego. Uczymy się sterowania latawcem oraz bodydragów czyli poruszania się z latawcem w wodzie bez deski.


800zł (200zł/h)

540zł/os (135zl/h/os)
4h

z dESKĄ POD STOPAMI
Poziom I+II

Na tym levelu zaczynamy przygodę z deską, od "bodydragów" poprzez starty z wody, kończąc na samodzielnym prostym ślizgu na prawym i lewym halsie.


1520zł (190zł/h)

1040zł/os (130zl/h/os)
8h

kONTROLA pływania
Poziom I+II+III

Ćwiczymy umiejętność utrzymywania prawidłowej pozycji ciała podczas pływania wraz z ostrym płynięciem na wiatr. Wykonywanie zwrotów oraz nabieranie wysokości względem punktu startowego.


2160zł (180zł/h)

1380zł/os (115zl/h/os)
12h

zwroty i skoki
Poziom I+II+III+IV

Opanowanie podstaw teoretyczno-praktycznych bardziej zaawansowanych manewrów takich jak zwroty, pływanie na switchu, skok przez zenit.


2720zł (170zł/h)

1760zł/os (110zl/h/os)
16h

poza kursem
Pojedyncza lekcja

Lekcja indywidualna lub grupowa (max 2 osoby). Oferujemy możliwość wykupienia pojedynczej godziny z instruktorem w celu doskonalenia lub odświeżenia sobie umiejętności.


460zł (230zł/h)

360zł/os (180zl/h/os)
2h

z latawcem na fali
Lekcja STRAPLESS

Zajęcia strapless dla chętnych rozpoczęcia swojej przygody z deska kierunkowa bez strapów.


500zł (250zł/h)
2h

skoki i tricki
Lekcja FREESTYLE

Nauka skoków i tricków na każdym poziomie zaawansowania. Zakres tricków od oldschool (w haku) do newschool (unhooked czyli na wypięciu).


500zł (250zł/h)
2h

lewitacja na wodą
Lekcja FOILBOARD

Szkolenie z pływania na desce typu foilboard. Lekcja odbywa się przy asekuracji motorówki.


560zł (280zł/h)
2h

Kitesurfing wypożyczalnia